***** kiflom u glavu *****
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***** kiflom u glavu *****

Održavanje i design foruma: -Dark Elf-
 
TraviLogPočetna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginGoogleMap

 

 Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera

Go down 
+5
Pikoc89
-Dark Elf-
corto_maltese
lukrecia
Admin
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
korejacC
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime28/10/2008, 15:30

pozdrav svima...
imam pop7268 i 11 gradova
nešto malo vojske...

hoćete me primiti na forum da mogu malo spamati i kod vas Razz
smajlići Vam i nisu nešto Sad ali mogu ja i bez toga, potruditi ću se Smile
[Vrh] Go down
kelt
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime28/10/2008, 22:39

korejac.........i ovdi si došao spamati lol!

al što jest,jest........preslab izbor smajlića........inaće ja sam kelt,imam 11 maselja,populacija stalno varira,al uvijek je u rastu i vjerna sam sjena dragom korejcu,pratim ga po svim forumima gdje spama Laughing
[Vrh] Go down
gunner
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime29/10/2008, 00:38

korejac pa svugdje si,pozz svima
[Vrh] Go down
korejacC
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime29/10/2008, 00:48

heheheheheh
a nisi me uočio kod Syd-a, D@rkma i još nekih tipa Vom, O.a.W...
ostali nisu postavili linkove ili mi nisu dali pristup Sad

a vidim da ovdje ne mogu stavljati druge animacije bez pristupa...
baš ste neki Sad
[Vrh] Go down
gunner
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime29/10/2008, 00:52

niste fora Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
kelt
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime29/10/2008, 12:47

da stvarno su neki.............dajte nam pristup ili ćemo vam poslati grofa,a on u kombinaciji s korejcom znace sigurnu hrpu spama lol!
[Vrh] Go down
zoser
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime29/10/2008, 13:37

farao
[Vrh] Go down
Noghri
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime29/10/2008, 20:05

Ohohoho!!!
Sad smo poceli tu partye odrzavat!!!! Very Happy
Ajde vi nas lijepo pustite na forum i Korejac ce vam pustiti koju partiju badmintona...

BTW ja sam Noghri, jedna od Kifli, pop upravo presao 3000, nije nesto, ali kad treba spammat Wink

E decki ocemo zvat Lizala i Beru?!?!?!?

P.S. Kaj se bunite! Smajlici su ko i nasi dok ih nismo malo upgregdali...
P.P.S. Ako i vi hocete superkul smajlice morate svako u svakom gradu sagradit pizdarionarnicu na level 20, onda cete moci upgrejdati i dodavati nove superkul smajlice lol!
[Vrh] Go down
Grof Ber
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime29/10/2008, 20:59

oho taman me noghri naso u procesu spamanja fusionovog foruma... i uputio na ovaj...

hmmm... ljep forum ugodnih boja... liječi živce i to... trebate samo stavit pozadinsku pijesmu tematike

"pra-šumske ptičice pevaju, pevaju"

ocete sad svi vi doc na nas forum? (dat cu vam onu pokvarenu plejstejšn dvojku što sam ralkiju obećo Very Happy)

da nabavimo vise spamera... bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Ralky
Savez: kifla 34
Ralky


Broj postova : 130
Age : 38
Lokacija : Zagreb

Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime29/10/2008, 23:44

Bero....ne prihvaćam dvojku..želim tricu... Razz
[Vrh] Go down
http://www.perpetuum-lab.com.hr
Grof Ber
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime30/10/2008, 00:14

morat ces sacekat dok se pokida... Very Happy he he heh eh he
[Vrh] Go down
Shogor
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: aaaa..... tu ste...   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime30/10/2008, 16:31

E nemože bez mene Grof Bero samo tako šarat po forumima!
Bero osto si na pola rečenice kod nas...

@ -Dark Elf- ... meni je vizualno forum mrak. Pohvale. Što privlačniji oku to draže spamerima... SAVING LINK NOW.

bounce
[Vrh] Go down
Grof Bero
Ostale kifle



Broj postova : 6

Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime30/10/2008, 16:41

Shogor je napisao/la:
E nemože bez mene Grof Bero samo tako šarat po forumima!
Bero osto si na pola rečenice kod nas...

@ -Dark Elf- ... meni je vizualno forum mrak. Pohvale. Što privlačniji oku to draže spamerima... SAVING LINK NOW.

bounce

na mom tajvancu trza kad se skrolam... pa si ti misli...
[Vrh] Go down
Noghri
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime30/10/2008, 21:03

Pa kad ti je laptop izgorio u Getrou... Stvarno su gamad sto su ti prodali onaj koji se pregrijava... lol!
[Vrh] Go down
-Dark Elf-
Savez: kifla 34
-Dark Elf-


Broj postova : 108
Age : 64
Lokacija : Zagreb, Vrapče

Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime30/10/2008, 23:07

Grof Bero je napisao/la:
Shogor je napisao/la:
E nemože bez mene Grof Bero samo tako šarat po forumima!
Bero osto si na pola rečenice kod nas...

@ -Dark Elf- ... meni je vizualno forum mrak. Pohvale. Što privlačniji oku to draže spamerima... SAVING LINK NOW.

bounce

na mom tajvancu trza kad se skrolam... pa si ti misli...

Sorry, ali nemam sporiju mašinu da testiram. Vizualno je zahtjevno a i ovisi o još par servera sa kojih kupim elemente foruma.
Uglavnom radim i testiram na HP notebook-u.

EDIT: u vezi smajlicha....pa ne može se sve imati, glavna je stvar DA NEMA REKLAMA i idiotskih banner-a, a to je na neki način i cijena
koju treba platiti, radije bez reklama i uz neke ograničene mogućnosti, nego stupidne poruke, banner-i i ostale idiotarije
kojima te bombardiraju......
[Vrh] Go down
http://www.soundclick.com/EvilDuck
Grof Bero
Ostale kifle



Broj postova : 6

Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime1/11/2008, 11:55

-Dark Elf- je napisao/la:


Sorry, ali nemam sporiju mašinu da testiram. Vizualno je zahtjevno a i ovisi o još par servera sa kojih kupim elemente foruma.
Uglavnom radim i testiram na HP notebook-u.

EDIT: u vezi smajlicha....pa ne može se sve imati, glavna je stvar DA NEMA REKLAMA i idiotskih banner-a, a to je na neki način i cijena
koju treba platiti, radije bez reklama i uz neke ograničene mogućnosti, nego stupidne poruke, banner-i i ostale idiotarije
kojima te bombardiraju......

rijesen problem trzanja... uzeo MacBook Pro... Very Happy (necu ni rec koko para cist mi neugodno)

a tajvanac ide sestri... Very Happy

sto se tice banera i reklama... u potpunosti te podrzavam... bilo sta, samo ne bombardiranje sa "enlarge your penis"...

NOGHRI: jebes getro bitno da je ekipa imala vatre za rostilj... Very Happy
[Vrh] Go down
Noghri
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime1/11/2008, 23:59

Jel bar bilo cevapa?!?!
Bez cevapa je rostilj qrac! Mora bit barem jedan jedini cevap! Da se vidi Very Happy

BERO: Istina boli... Budi musko i priznaj! Dobivas te reklame na mail jer si se prijavio za besplatno testiranje tih uredaja... lol!
[Vrh] Go down
biceps
Savez: kifla 34
biceps


Broj postova : 90

Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime3/11/2008, 01:59

čevapi su zakon
[Vrh] Go down
Noghri
Gost
Anonymous



Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime8/11/2008, 21:04

Raleeeeeeeeeee!!!!!!!!
Ja bi malo spamoooooo!!!!!!
Pusti me unutra!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera   Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijave za članstvo u savezu i komentari gostiju i simpatizera
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
***** kiflom u glavu ***** :: SAVEZ :: PUBLIC-
Forum(o)Bir: